Vybíráme ideální dovolenou

Dovolená je čas, který by pro vás měl být tím nejlepším v roce. Nezáleží na tom, jestli vyrazíte do Chorvatska na klasickou „válecí“ dovolenou, nebo do Alp na túry. Vždy byste si měli dokázat vybrat takový zájezd, který vám bude ve všech směrech vyhovovat. Jak na to?

I za málo koupíte skvělý zájezd

V České republice nabízí zájezdy stovky cestovních kanceláří, což je pro každého, kdo chce vyrazit na dovolenou, dobrá zpráva. Velká konkurence tlačí ceny zájezdů dolů. Dnes už nejsou výjimkou ani zájezdy do exotického Egypta s all inclusive za pouhých 7 000 Kč. Abyste takový zájezd koupili, musíte umět hledat. Jak na to? Vyzkoušejte například srovnání zájezdů od NewTravel.cz.

Od více než 100 prověřených CK

Na jednom místě zde najdete výhodné zájezdy od více než stovky českých prověřených cestovních kanceláří. Čekají tu nabídky first i last minute, dovolená na lyžích, eurovíkendy i specificky zaměřené zájezdy jako dovolená spojená se hrou golfu apod. Na NewTravel.cz se dají zájezdy vyhledat velmi snadno a hned několika způsoby. Hledat je možné pomocí cílové destinace, data odjezdu, ceny, typu dopravy aj. Jakmile si zájezd vyberete, dostanete se na stránky cestovní kanceláře, se kterou vyřídíte veškeré formality. Nabídka je aktualizována každou minutu, ty nejvýhodnější zájezdy vám nemohou uniknout! Výběrem to začíná! Než zájezd koupíte, měli byste popřemýšlet, zda bude vyhovovat všem, kdo se s vámi na cestu vydají. Je dobré si dopředu zjistit, zda se v místě nachází například možnosti vyžití pro děti apod. Nezapomeňte se na zájezd připravit: Měli byste si určitě sjednat cestovní pojištění, jeho vhodným doplňkem je pojištění zavazadel a také pojištění odpovědnosti. Nepodceňte to! Na vaší dovolené se poté chovejte zodpovědně, respektujte místní kulturu. Kvůli neopatrnému jednání byste se lehce mohli dostat do nepříjemných problémů.

Publikováno: 27. 11. 2015

Kategorie: Životní styl

Autor: Tereza Krátkářová