Na hubnutí a formování postavy není nikdy pozdě. Zkuste to v Eagle Fitness!

Pro spoustu lidí je zima obdobím, kdy mohou beztrestně mlsat a přibírat na váze. Patříte do této skupiny také a chlácholíte se, že se pneumatika s příchodem jara rozplyne jako pára nad hrncem? Tak jednoduché to bohužel není a bez vlastního přičinění se do perfektní kondice nedostanete. Z dlouhodobého hlediska je jedinou správnou cestou kombinace zdravého jídelníčku a vhodně zvolené fyzické aktivity. Ale pokud chcete vypadat jako z titulky Muscle&Fitness, nezbude vám, než se do cvičení obout naplno. Místem zaslíbeným je pražská posilovna a fitness EAGLE FITNESS.

Moderní stroje pro posilování a fitness

Výběr fitka není radno podcenit. Skvělých výsledků dosáhnete pouze v příjemném prostředí za pomoci zkušených trenérů s prokazatelnými výsledky. Posilovna Praha 9 EAGLE FITNESS nabízí množství moderních strojů top značek jako Hammer Strenght, Lifte Fitness Pro2, Watson a EliteFTS. Na své si přijdou začátečníci i profesionální sportovci. V případě zájmu můžete jet podle individuálního tréninkového plánu na míru. Nedílnou součástí fitness Praha 9 je kardiozóna s 11 špičkově vybavenými stanovišti. Stroje značek Concept Pro2, Life fitness a Startrack jsou zárukou efektivního a přitom příjemného tréninku. Pro příznivce vzpírání a silového trojboje je určena Liferna, pro milovníky cvičení venku pak Strongmanský dvůr.

Zúčastněte se skvělých tréninků

Za zmínku však stojí také aerobní sál, ve kterém se odehrávají lekce populárních sportů jako copeira, fit brazil nebo K-1. V EAGLE FITNESS si zároveň zacvičíte s kettlebelly, sandbagem a dalšími tradičními i méně obvyklými pomůckami. Shrnuto a podtrženo, dvě patra s 650 m2 plochy mají hodně co nabídnout. Ať už jsou vaší motivací rychlé zhubnutí několika nadbytečných kilogramů, nebo vyšší cíle, v EAGLE FITNESS se vám to zaručeně podaří. Kompletní informace a fotogalerii najdete na eaglefitness.cz.

Publikováno: 20. 02. 2017

Kategorie: Hubnutí

Autor: Tereza Krátkářová