Unikátní laser SlimLipo vás zbaví tuku rychle a bezbolestně

Chcete zhubnut a dostat se do skvělé formy, ale nedaří se vám to? Možností, jak získat vysněnou (či alespoň vyhovující) postavu je nespočet. Většina metod bohužel spočívá ve změně jídelníčku a tvrdé dřině… Nabízí se i další způsob – liposukce. Donedávna označovala invazivní zásah do organismu spojený s dlouhodobou rekonvalescencí. Díky moderním technologiím nic podobného podstoupit nemusíte. Speciální laser SlipLipo dokáže odsát tuk bezbolestně a bez jakýchkoliv komplikací. Detaily vám prozradíme v následujících řádcích.

Co je to SlimLipo a jak funguje?

Liposukce technologií SlimLipo se od běžné metody odsátí tuku liší především tím, že využívá velmi tenkou kanylu, která je široká jen 1,5 mm namísto obvyklých 4 mm. Pozůstatkem tradiční liposukce jsou narušené cevy, nervy a okolní tkáně. Laser zanechá na povrchu jen malé modřiny. Rekonvalescence netrvá několik dní až týdnů – po absolvování laserové liposukce se budete moct věnovat běžným aktivitám již následující den, a to bez jakéhokoliv omezení. Liposukce břicha a zadku spočívá v efektivním rozpouštění tukové tkáně v problematických oblastech. K dalším výhodám metody patří celkové zpevnění a napnutí povolené kůže. Za zmínku stojí také korekce celulitidy a pocení v podpaží. SlipLipo je první přístroj na světě pro laserem asistovanou liposukci schválený americkým úřadem pro kontrolu a účinnost lékařských přístrojů FDA.

Kde vám liposukci provedou v České republice?

U nás provádí liposukce v Brně klinika estetické dermatologie a chirurgie ARTE. Zákroku předchází konzultace, v rámci které se dozvíte veškeré detaily. Samotný zákrok trvá cca 2 – 3 hodiny a ošetřované partie jsou lokálně znecitlivěné (proto je zákrok bezbolestný). Další informace najdete na www.arteclinic.cz.

Publikováno: 12. 02. 2016

Kategorie: Hubnutí

Autor: Tereza Krátkářová