Online lékárna šetří váš čas i kapsu

Vivat moderním technologiím, které nám usnadňují každodenní život. Ty tam jsou doby, kdy jste pro zdravotnické potřeby museli do lékárny. Díky internetu můžete nakupovat z pohodlí domova, čímž ušetříte nejen čas, ale i peníze. Provedli jsme menší průzkum trhu a narazili na online lékárnu a prodejnu zdravotnických potřeb, která má v oboru letité zkušenosti a zajišťuje široké spektrum služeb. V e-shopu Medipharma.cz se vyplatí nakupovat hned z několika důvodů. Vy se je dozvíte v následujících řádcích.

V bohaté nabídce internetové lékárny nic podstatného nechybí

Medipharma.cz rozhodně nepatří mezi malé e-shopy, ve kterých seženete jen velmi omezený sortiment. Naopak, v nabídce natrefíte na zdravotnický materiál a potřeby, potravinové doplňky, volně prodejné léky, kosmetiku, drogerii a v neposlední řadě také na veterinární doplňky (např. pinzety na klíšťata či antiparazitní obojky). Nedílnou součástí sortimentu je kvalitní zdravotnická obuv, zboží pro děti a maminky (plenky, vitamíny, potřeby pro kojení, výživa…) a zdravotnická technika. V e-shopu neseženete pouze léky na předpis, jejichž prodej česká legislativa neumožňuje. Rozhodnete-li se pro nákup na Medipharma.cz, nebudete muset vážit cestu do lékárny. Navíc ušetříte nemalou částku, protože prodejce nabízí velmi levnou dopravu (poštovné od 45 Kč a při nákupu nad 1 500 Kč zdarma) a často zákazníky hýčká slevovými akcemi. Dodání je expresní a stoprocentně diskrétní.

Nevíte si rady s nákupem? Odborníci vám rádi poradí

Internetovou lékárnu provozuje společnost MEDIPHARMA CZ s.r.o. V nabídce najdete pouze pečlivě testované zdravotnické potřeby s prohlášením o shodě s předpisy podle platných zákonů. Budete-li při výběru zboží váhat, obraťte se na kvalifikovanou zákaznickou podporu. Pracovníci vám rádi poradí a doporučí vhodné produkty. Prodejce provozuje bezplatnou telefonní linku (800 100 041), kde můžete kdykoliv zavolat.

Publikováno: 20. 01. 2016

Kategorie: Léky

Autor: Tereza Krátkářová