Dentální hygiena je dnes naprostou nezbytností

Krásně bílý chrup. To je představa, kterou má bezpochyby jakýkoliv občan. Ne každému se však tento sen a tužba splní. Mnohdy to ale nejsou jen genetické dispozice z pohledu kvality zubů, nýbrž vlastní přičinění. Lidé totiž zapomínají na dentální hygienu. Ta je přitom velice nezbytná. Pakliže ji podceníte, přichází na přetřes odstraňování kazů a následné bělení zubů, jež se ve finále prodraží. Proto byste měli dbát na pravidelné návštěvy zubní ordinace a využívat rad svých stomatologů.

Úkol dentální hygieny

V první řadě je to zabránění jakémukoliv rozšiřování zubního onemocnění a zabarvení vnější skloviny zubů. Dentální hygiena je tak již dlouhou dobu součástí preventivní stomatologie a neměla by být v žádném případě opomíjena. Pakliže vás s ní zubař neseznámí, je nejvyšší čas vyhledat skutečného odborníka. Tím se může stát zubní ordinace Praha 10, kde se vám dostane mnoha služeb.
  • Instruktáž techniky čištění zubů
  • Pravidelné odstraňování zubního kamene
  • Leštění zubů
  • Otisky zubů
  • Orální hygiena
To vše mohou být činnost související s vaším opakovaným a hlavně správným čištěním chrupu.

Zubní ordinace otevřená naprosto všem

Jestliže chcete mít nezkažené zuby, musíte být nejprve čisté a udržované. To vám především v oblasti Prahy 10 zajistí soukromá zubařka MUDr. Romana Jonášová, která s pomocí moderního přístroje Air Flow Piezon Master provádí dentální hygienu. Odbornice s licencí, jež vás nepošle ke konkurenci, jak to v mnohých situacích dělají ostatní, jen aby nemuseli svým pacientům vykládat správnou péči o zuby. Dentální hygienou to v případě této specialisty samozřejmě nekončí. K dispozici je vám stomatologie konzervační, protetická nebo endodontická. Každý zájemce si v tomto ohledu přijde na své a na vlastní kůži vyzkouší profesionální přístup ve všech ohledech. Přesvědčte se o tom sami.

Publikováno: 25. 07. 2015

Kategorie: Léčba

Autor: Tereza Krátkářová