Lázně jsou lékem pro tělo i duši

Trápí Vás onemocnění dýchacího ústrojí, nemoci trávicího traktu, nemoci oběhového ústrojí, nemoci z poruch látkové výměny či onkologické nemoci? Pak zamiřte do Luhačovic! Lázně Luhačovice jsou každoročně vyhledávaným místem Čechů i cizinců ze všech koutů Evropy.

Nemáte žízeň?

Lázeňský pobyt v Luhačovicích má pro své návštěvníky připravenou širokou nabídku léčebných procedur. Jednou z nich je pitná kúra. Zdejší minerální vody obsahují velké množství přírodních látek a kysličníku uhličitého. Ty jsou nenahraditelné v léčbě vysokého krevního tlaku, srdečních a cévních onemocnění. Vincentka je ideální při léčbě dýchacích cest, zažívacího ústorjí, diabetu a otylosti. Sirný pramen pomáhá při léčbě kožních nemocí a při postižení pohybového ústrojí. Nejlepší je provádět pitnou kúru nalačno, nejlépe před snídaní a před večeří. Minerální vodu by jste měli pít pomalu (2-3 minuty) a pokud budete chtít nášup, měli by jste si dopřát minimálně desetiminutovou přestávku.

Pojďte se vykoupat

Příjemná perličková koupel s přísadou bylinek Vám pomůže od bolení hlavy a postará se i o spánkové poruchy. Koupáním v uhličité vodě zase prospějete svému srdečnímu a cevnímu systému.

Hubert se o Vás postará!

 Lázeňský dům HUBERT Lázně Luhačovice se rozkládá na slunné výšině, která ční nad hladinou údolní přehrady. Zkušení lékaři a zdravotní pracovníci Vám zde poskytnou lázeňskou péči na té nejvyšší úrovni. Těšit se můžete na rašelinnové koupele, uhličité koupele, perličkové a vířivé koupele. Dále podvodní masáže, galvanické koupele, různé druhy elektro a magneto-terapie, laser-terapie, inhalace, klasické masáže, léčebná rehabilitace, široký výběr wellness procedur a mnoho dalšího. Pro hosty je připraveno 80 lůžek na dvoulůžkových pokojích s balkonem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, TV, lednici, Wi-Fi internetové připojení, rádio a telefon. Stravování je zajištěno v nově zařízené jídelně. Snídaně je formou švédských stolů, oběd a večeři si sami vyberete ze široké nabídky. Kuchaři myslí i na dietní stravování. K dispozici je přímo v objektu i stylově zařízený bar s vinárnou. Ve volném čase můžete trávit čas procházkami po lázeňských parcích a kolonádách, posezením v kavárnách či cukrárnách, nebo se můžete věnovat aktivnímu odpočinku. Zpestření najdete v nočních klubech, vinárnách, obchůdcích a na exkurzích po jižní Moravě a po Valašsku.  

Publikováno: 17. 10. 2012

Kategorie: Léčba

Autor: Tereza Krátkářová