Pallmedic-cz: Víc než jen dodavatel zdravotních pomůcek

Hledáte spolehlivého dodavatele zdravotních pomůcek? Někoho, kdo nabízí komplexní sortiment a má v oboru bohaté zkušenosti? Obraťte se na českou firmu Pallmedic-cz, která se zabývá výrobou, distribucí a servisem pro zdravotnická zařízení. Firma disponuje dobře fungujícím výrobním, obchodním a servisním zázemím a spolupracuje s klienty v České republice i v zahraničí. Co může nabídnout právě vám? Společnost Pallmedic-cz spolupracuje se zahraničními partery a zároveň zastupuje množství českých výrobců. Zabývá se realizací dodávek zdravotnických přístrojů a vybavení pro nemocnice, penziony pro seniory, pečovatelské domy a léčebny dlouhodobě nemocných. V katalogu produktů, který je k dispozici online, najdete:
  • produkty pro aerosolovou a kyslíkovou terapii (např. kyslíkový koncentrátor, studené nebulizátory, inhalátory, regulační ventily, průtokoměry, masky, brýle a cévky)
  • zařízení pro diagnostiku (např. teploměry, tonoměry a váhy)
  • infuzní techniku (pumpy, dávkovače, stojany)
  • široké spektrum jednorázových výrobků (např. emitní misky, ledvinky, toaletní mísy, nádoby na moč, víceúčelové odměrky)
  • kompenzační a rehabilitační pomůcky (např. invalidní vozíky, rollátory a chodítka)
  • lehátka a transportní vozíky
  • macerátory
  • přístroje pro resuscitaci (např. defibrilátory)
Na Pallmedic-cz se můžete obrátit také v souvislosti se sedacím nábytkem (např. toaletní křesla), matracemi, odsávacími systémy, lůžky (např. pečovatelská lůžka) a dalšími zdravotními pomůckami. Brněnská firma se zabývá také dovozem špičkových výrobků Panamatic, Incomatic a Pulpmatic pro Českou a Slovenskou republiku. Pokud vás spolupráce se zkušeným dodavatelem zdravotních pomůcek zaujala, podívejte se na ucelenou nabídku produktů na www.pallmedic-cz.cz. Na webu najdete kontaktní údaje- v případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na cokoliv zeptat. Odborníci vám s výběrem vhodných produktů rádi poradí.

Publikováno: 10. 01. 2016 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Léčba

Autor: Tereza Krátkářová