Vivienparfum.cz - parfémy, kosmetika, léčivé masti a oleje

Každá žena i muž chtějí být dlouho mladí a atraktivní pro své okolí. Základem je dostatečná péče o pokožku celého těla, včetně pleti, pokožky hlavy, rukou a nohou. Pleť je denodenně ohrožována přírodními živly jako slunečním zářením, vodou, větrem a mrazem, a proto ji musíme pečlivě ošetřovat tomu odpovídající kosmetikou. Vhodná kosmetika dokáže kouzlit a je schopna skrýt nebo vyléčit určité vady a nedokonalosti naší pokožky jako jsou pupínky, vřídky, uhry, skvrnky, žilky, jizvy, kožní vrozená vada tzv. oheň, ekzémy a jiné nedokonalosti naší pokožky ztrpčujíc nám život.

Kompletní sortiment levných a kvalitních kosmetických přípravků a parfémů vlastní výroby nabízí internetový obchod Vivien cosmetics s odkazem na www.vivienparfum.cz. Tento prodejce Vám garantuje kosmetické produkty za velmi atraktivní slevy (20% - 30% sleva pro registrované zákazníky + 5% sleva při objednávce přes internet). Nabízené zboží je rozděleno do kategorií parfémy, dekorativní kosmetika, kosmetika koupelová, kosmetika masážní, kosmetika opalovací, kosmetika po opalování, dětská kosmetika, kosmetika pro muže, kosmetika pro sport, léčivé masti a masážní oleje, péče o nohy, péče o oční okolí, péče o pleť, péče o rty, péče o ruce a nehty, péče o tělo, péče o vlasy, péče o zubní hygienu, pomůcky k prodeji, pro pedikérky a manikérky, problematické partie, dárkové předměty a dárkové sady.

Parfémy Vivien Cosmetics pro muže, ženy i unisexové obsahují 15 – 20% parfémových silic a tím je docíleno stability parfému. Tyto parfémy jsou rozděleny do 5 řad: Exclusive line - pro ženy, Glamour - pro ženy, Limited edition - unisexové, Silver line - pro muže a RAF - pro muže.

Z kosmetických přípravků Vás určitě zaujmou masážní oleje a léčivé masti. Jednou z léčivých mastí je hadí mast, která pomáhá při problémech a onemocněních pohybového aparátu, urychluje hojení povrchových poranění kůže, účinně vyhlazuje mimické vrásky, pomáhá zmírňovat projevy různých kožních onemocnění, působí proti oparu a pomáhá proti křečovým žilám, hemoroidům a nehojícím se ranám. Za zmínku stojí také balsam kaštan koňský obsahujíc 23 léčivých bylin, které přinášejí úlevu při revmatismu a zánětu žil, artritidě a bolestech kloubů, namožení svalů a páteře a pocitu těžkých nohou a bolavého svalstva.

Publikováno: 08. 08. 2011

Kategorie: Kosmetika

Autor: Tereza Krátkářová