Od vlhka pomůže odvlhčovač vzduchu

Váš domov spíš připomíná nasáklou houbu, vy a vaše děti neustále marodíte a jedinému komu se zde daří je plíseň. S tím se musí něco udělat. Nadměrná vlhkost způsobuje škody na majetku a může se podepsat i na zdraví!

 

To jakou paseku dělá plíseň na zdech vašeho domu nebo bytu vidíte na první pohled, ale to, jakou neplechu dělá ve vašem organismu, poznáte, až začnete trpět alergiemi, astmatem a chronickým onemocněním. Z plísní se do vzduchu uvolňují mikroskopické částečky, které pak vdechujete. Tato nezdravá inhalace nejvíce ohrožuje děti a pokud problém s plísněmi nezačnete okamžitě řešit, zaděláte jim i sobě na celoživotní zdravotní problémy. Dalším zdravotním problémem, který vám velká vlhkost přivodí, jsou revmatická onemocnění. Takže s heslem „Vlhko v domě není pro mě“ se odhodlejte k řešení problému. Na odstranění plísní naleznete řadu přípravků … ale jak odstraníte vlhkost?

 

Řešením jsou odvlhčovače vzduchu. Adsorpční odvlhčovače vzduchu zlepšují klima v místnosti a chrání tak zdraví lidí i samotné budovy. Tyto přístroje zpomalují hnilobný proces a zabraňují tak rychlému chátrání konstrukce budovy a dřevěných stavebních nosníků. Jestliže se váš domov nebo kancelář dá ždímat, nedávejte si s pořízením odvlhčovače na čas.

 

Bohatou nabídku odvlhčovačů vzduchu značky Master najdete u renomovaného prodejce eprofi.cz s.r.o. Přístroje si můžete prohlédnout na eprofi.cz nebo odvlhcovace.info. Kvalifikovaná zákaznická podpora vám ochotně pomůže s výběrem – a budete-li chtít, klidně si pro přístroj zajeďte do kamenné prodejny, kde si ho vyzkoušíte.

Eprofi.cz s.r.o. je také specialistou na teplovzdušné agregáty MASTER. Kombinací topidla a vysoušeče dosáhnete ještě většího efektu vysoušení – což se hodí např. tehdy, když se potřebujeme co nejrychleji vysušit sklep nebo jinou místnost, kterou zaplavila „velká voda“.

Publikováno: 30. 12. 2020

Kategorie: Pomůcky

Autor: Tereza Krátkářová