Nestyďte se nakupovat inkontinenční potřeby

Také se vám to stalo? Užívali jste si legraci s rodinou nebo přáteli a v tom najednou… Možná si všimnete, když vám uniká moč. Možná to někdy ani nezpozorujete. Rozhodně se nemáte za co stydět. Přestože je to nepříjemný problém, nezabraňuje vám nadále naplno žít. Stačí mít správné pomůcky.

Nebojte se pít

Lidé trpící inkontinencí mají často tendenci méně pít. Myslí si, že když do těla dostanou méně tekutin, bude jich potřeba méně odvádět, a tak se sníží šance, že dojde k úniku moči. To je sice pravda, ale omezení příjmu tekutin vašemu tělu rozhodně neprospěje. Nedostatek pití nepotěší váš močový měchýř. Proč byste se nenapili? Když se vám bude chtít na záchod, jednoduše si odskočíte. A pokud to nestihnete, také se nic nestane. Řešením jsou urologické vložky. Možná vám nejsou příjemné, ale únik moči je rovněž psychickou záležitostí. Jakmile budete vědět, že je máte na sobě, budete v klidu. Stejně tak je vhodné si vždy zjistit, kde je toaleta v neznámém prostředí. V restauraci se můžete zeptat obsluhy, v nákupním centru hledejte šipky. Hned budete klidnější.

Vybavte se správnými pomůckami

Důležitým milníkem u inkontinence je ten klíčový moment, kdy si přiznáte, že ji potřebujete nějak řešit. Většina lidí se tu chvíli snaží oddalovat, tvrdí si, že to přece ještě není tak hrozné. Proč to dělají? Stydí se přiznat, že mají zrovna takový problém. Přitom v tom nejsou vůbec sami, s inkontinencí se potýká až polovina žen. Ženy jí trpí 2x častěji než muži a problém s ní má 20 % žen už ve věku 45 let. Přiznejte si, že mezi ně patříte i vy a nakupte si natahovací kalhotky a urologické vložky pro ženy. Pokud ještě nejste ve fázi, kdy zvládnete překonat stud, využijte výhod 21. století a objednejte si je online. Velký výběr za přijatelné ceny je na care4you.cz, kde se specializují na hygienické potřeby. Díky tomu nabízí několik druhů inkontinenčních vložek a různých kalhotek pro muže i ženy. Tak seberte odvahu a postavte se inkontinenci vstříc. A hlavně odhoďte stud!